powrót Ale kanał

ludzie bezdomni

28 Wrzesień 2016

zbyszek daje krystynie kartę i szepcze do ucha "3." krystyna czyta "zabrałbym cię do domu" - no ale krystyna nie jest idiotką, nie da się nabrać, jest czujna, oddaje kartę z numerem 6: "żółtodziób" - mając nadzieję, że zbyszek połapie, że przecież szczyt jego możliwości to co najwyżej ptaszek w klatce i żeby się pierdolił. "chodźmy na spacer" - daje i czeka. "czuję że będzie gorąco" - motyw taki że grają akurat jak jest zima. "wypijmy za nasze zdrowie" nie przechodzi łatwo przez kartę.

krystyna ma równie niełatwe zadanie chcąc wyrwać zbyszka. podaje zbyszkowi kartę z numerem 7., a tam delikatne "lubię cię" ?-podaj mi piwo - dodaje po cichu. zbyszek to opiekuńczy typ, oddaje kartę z napisem "tak trzymaj" pokazując, że zaraz butelka jej się z rąk wypierdoli. no to ona próbuje z innej paczki i podaje kolejną kartę "gdzie chciałbyś się kochać?"; zbyszek myśli myśli, i sprytnie rewanżuje się kartą "most beautiful".

taka właśnie to gra we flirt ludzi bezdomnych. prawdopodobnie bardziej podniecająca niż niejedna randka na której byłeś.